Gdańsk 14 °C
 • Pomoc dla niepełnosprawnych
 • kontrast Kontrast
  Change language Sprache ändern изменить язык Zmień język

  Karnawał na lotnisku

  2024-01-27, 23:00

  Główne zdjęcie

  © Anna Rezulak/KFP

  Za nami druga impreza taneczna. 

  Ćwierć tysiąca gości bawiło się na kolejnej imprezie w terminalu pasażerskim w Porcie Lotniczym Gdańsk. Byli z nami seniorzy z Gdańska, Gdyni i Sopotu, a także z Żukowa, Kolbud i Gościcina. 

  Seniorów odwiedziły reprezentujące właścicieli Portu Lotniczego Gdańsk Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, Prezydent Sopotu Magdalena Czarzyńska-Jachim i Katarzyna Gruszecka-Spychała Wiceprezydent Gdyni ds. Gospodarki. 

   

  „Cieszę się, że wracamy do dobrych tradycji zabaw karnawałowych. Życie przynosi dużo trosk i smutków., ale to od nas zależy, czy będziemy umieli się bawić i tańczyć nawet, gdy nie wszystkie kroki nam wychodzą. Cieszę, że możemy się bawić w takim pięknym miejscu, jak Port Lotniczy w Gdańsku, z którego wszyscy możemy być dumni i który obchodzi swoje 50 urodziny” – powiedziała Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. 

   

  Galeria zdjęć TUTAJ

  Karnawał wpisuje się w 50 rocznicę powstania lotniska w obecnej lokalizacji i 30-lecie powołania spółki Port Lotniczy Gdańsk, które świętujemy w 2024 roku. 

  Do tańca grał i śpiewał znane i lubiane standardy zespół Eva Band w Składzie Ewa i Piotr Cichoccy oraz Tomasz Staś. O oprawę zadbała Agencja Eventowa IKA, a za poczęstunek Catering & Event 3city Gdańsk. 
   

  Regulamin Karnawału na lotnisku TUTAJ

  Zobacz najnowsze